J.King Ecology

W ofercie J.King Ecology dostępne są dwukołowe pojemniki nowe, w całości produkowane w Polsce, o pojemności od 120 do 240 litrów. Pojemniki wykonane są z najwyższej jakości polietylenu (HDPE), w pięciu kolorach, zgodnie z unijnymi normami (PN EN 840-1) i posiadają stosowne atesty. Oferowane przez nas pojemniki są odporne na niskie i wysokie temperatury oraz pękanie, dostosowane są do mechanicznego opróżniania ich przez specjalistyczne pojazdy, ponadto wyposażone są w gniazdo na chip lokalizacyjny (ReflD), a także solidne gumowe koła, umożliwiające łatwe i ciche przemieszczanie pojemnika.

W trosce o środowisko naturalne w 2016 roku poszerzyliśmy naszą ofertę o pojemniki używane o różnorodnych pojemnościach, które sprowadzamy z krajów Unii Europejskiej. Importujemy wyłącznie pojemniki, które przeszły staranną selekcję i w pełni nadają się do dalszego użytkowania. W celu zapewnienia odpowiedniej czystości i właściwego stanu sanitarnego wszystkie oferowane przez J.King Ecology pojemniki są przed sprzedażą i wysyłką poddane gruntownemu doczyszczaniu. W tym celu w 2016 roku zakupiliśmy nowoczesną austriacką myjkę firmy Feistmantl BWA COMPACT, dzięki której możliwe jest bardzo dokładne przygotowanie pojemników pod względem czystości, aby w pełni spełniały one oczekiwania naszych klientów.

J.King Ecology działa również aktywnie w sektorze przetwórstwa tworzyw sztucznych. Starając się ograniczać ilość odpadów, pozyskujemy pojemniki uszkodzone, które nie nadają się do użytkowania, a następnie przetwarzamy je do postaci pełnowartościowego granulatu, który jest ponownie wykorzystywany do produkcji naszych pojemników.

Linki do naszych ofert

Kontakt


Jesteś zainteresowany współpracą?
Napisz do nas lub zostaw swoje
dane, skontaktujemy się z Tobą.

J. King Sp. z o.o.
ul. Łowiecka 12–12A
55-095 Długołęka
Kontakt